İnsan neden âşık olur? Bunun bilimsel bir açıklaması yok. Kime âşık olur? O da yok. Mantıkla duygunun çatıştığı noktadır aşk. Dışarıdan bakıldığında pamuk tarlası içinde kişinin kalbinde elbet bir gün hissedeceği ceviz kabuğudur. Dışarıdan mutlu görünebilir bir çift mutlu olabilir de fakat bu oran çok çok azdır.

Ölümlü birinden ölümsüz aşk beklenmez. Seks aşka göre daha iyidir. İlla aşk arıyorsanız seks yapın. Sigara üstüne sigara yaktırır aşk acısı. Günler bir farklı geçer. Bir anda ağlamaklı olursunuz, boş vermiş hissedersiniz kendinizi. Aşk bittikten sonra nefrettir ve bu böyle kalacaktır. Halı aslında dışarıdan çok temiz görünebilir fakat zaman geçince o tozlar elbet çıkacaktır. Kişi sırf sevilme duygusunu tatmin etmek için, sonunu bile bile ilişki yaşayabilir. Aşk bu açıdan mantıksızdır.

Aşk eskiden güzeldi. Biz çocukken. Günümüzde aşk yok artık. İnsanlar birbirlerini farklı amaçlarla seviyorlar. Kimisi seks kimisi de bilmem ne. Kız da kalmadı artık dokunulmamış varsa da paraya bakıyorlar. Artık aşklarda fahişe müşteri ilişkisine döndü. Paran varsa benimsin hesabı. Tamam, para önemlidir fakat her şey değildir. Kapalıdan da korkacaksın. Kızı bir araştırmışlar 3 tane sevgilisi var. Hangi erkek güvenir buna. Erkek zavallıdır. Kız mesaj atma der erkeğe erkek atmaz sonra kız trip yapar neden atmadın diye.

Kadın hemen saf değiştirebilir ama erkek çok derinden yaşar aşkı, erkeğin çok parası yoktur fakat sevecek kalbi vardır, ruhu fahişe olan kadınlar da bu durumdan anlamazlar. Evlilik konusuna gelince bence aşkı iki kişinin elleriyle öldürme, seks tatmini sanatıdır. Yoksa bir insan neden her sabah uyandığında, her gece uyuduğunda aynı kişiyi görsün ki? Aşkı erkek çeker. Neden mi? Siz hiç elinde şarapla bir bankta oturan kadın gördünüz mü? Keyifli sohbetler, tadını alabileceğiniz aşklar dilerim sevgili dostlarım. Saat de geç oldu artık, siz de uyun, ben öyle yapacağım. Öpüyorum sizleri, hoşça kalın.

Yazar Hakkında

AnonimHalil İbrahim {Halil İbrahim}korzevel@hotmail.com

Benzer Yazılar

Hello world!

Hello world!

10 Tem 2018
Hello world!

Hello world!

10 Tem 2018
Hello world!

Hello world!

09 Tem 2018
Hello world!

Hello world!

15 Haz 2018

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • Erdem
   Erdem 21 Temmuz 2017

   Aşk benim bildiğim uğruna ölünecek hatta sununulecek bir şeydi yalnız son zamanlarda aşkın saplantı olduğunu söyleyenler oldu şimdi kafam karışık birisi bana anlata bilirmi aşk nedir ne işe yarar yenirmi icilirmi birilerinin bilgilendirmesi ne çok ihtiyacım var maksat yeşillik olsun

  • susqun54
   susqun54 21 Temmuz 2017

   guzel vakıtlerımızın gectıgı, can sıkıntımızı yendıgımız bazen huzunlenıp bazen sınırlendıgımız ama hayatımıza renk katan sohbet odalarına mınnetarız. Çok ınsanla tanıstık belkıde daha niceleriyle tanışacaz ve cok saglam dostluklar kazandık ıyıkı varmıs ıyıkı kullanmısız .


Sen de Yorumla!