2017 Oje Modası 

Makyaj kadar önemli bir unsurdur oje. Hele konuşmalarında ellerini kullanarak ifadelerini tamamlayan hanımlar için. Parmak aksesuarlarını tamamlayan, kıyafetinize uyum sağlayan, farklılığınızı gösteren, dikkat çeken yahut sade, doğal duran ama bakımlı bir hanım için vazgeçilmek bir makyaj unsurudur oje. Çalışma hayatına sahip olan veya aktif sosyal hayatı olan hanımlar her anlamda bakımlı olmak zorunda kalıyor. Bazen uzun uzadıya makyaja zaman ayıramayıp sade bir makyaj ile geçiştirebilirsiniz. En sade makyajınız bir rimel bir allık ve bir dudak parlatıcısı ile cildinize ışık katabilirsiniz. Ve bu sadeliği bir oje ile tamamlayabilirsiniz.

2017-Oje-modelleri

2017 Oje Renkleri

Bu yılın renkleri cesur, kendine güvenen, dikkat çekmeyi seven hanımlar için tasarlanmış olmalı. Doğal duran renkler bile bu yıl aksesuarlar ile süsleniyor. Taşlar veya boncuklar ile. Koyu renk ojelerin üzerine iki veya üç şerit olarak şekilde gümüş veya altın renkler atılabilir. Fransız manikürü dediğimiz renk sisteminde yine koyu ojenin tırnak ucu tarafına neon renkler kullanılabilir. Koyu renk oje üzerine üç ya da dört renk çeşidi ile küçük noktalar atılabilir. Çizgi film karakterlerinden oluşan çıkartmalardan tüm tırnaklara ya da sadece baş tırnaklara yahut karışık dağınık olarak kullanılabilir.

oje-modelleri

Genel olarak zemin koyu renk tercih ediliyor 2017 modasında. Ve üzerine desenler, renkler ile feminen bir hava veriliyor. Aynı desenleri açık renk ojeler ile uygulayarak gündüze uydurabilirsiniz ve açık renk kıyafetlerinize. Ancak akşam kıyafetleri için özellikle koyu rengi tercih etmelisiniz tabiî ki 2017 modasından haberim var demek istiyorsanız. Bu yıl pastel renkleri hemen hemen hiç yok denebilir. Eğer moda bilginizle rekabet halinde olduğunuz bir çevreye sahipseniz muhakkak neon renklerden vazgeçmeyin. Ve böylece tırnaklarınızla dikkat çekin.

 

Etiketler:,, Okunma 23 Haz 2017

Yazar Hakkında

AnonimHamit Günel {ducaS}ducas@hotmail.com.tr

Benzer Yazılar

Hello world!

Hello world!

10 Tem 2018
Hello world!

Hello world!

10 Tem 2018
Hello world!

Hello world!

09 Tem 2018
Hello world!

Hello world!

15 Haz 2018

Yorumlar

Yorumlar(3)
  • Saadet
   Saadet 24 Haziran 2017

   Sizin estirdiğiniz rüzgarlarda ben sadece ojemi kuruturum :p Oje bayanın kınasıdır vazgeçilmeyecek süslerinden biridir

  • Gamze
   Gamze 24 Haziran 2017

   Oje olmazsa olmazımdır. En buyuk suslerimden biri 🙂 Eğlenceli bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık 🙂

  • Efsun
   Efsun 29 Haziran 2017

   Ojelerim canlarim benimm canlarim benimm sizi ben pek coook pek cook severim hahahahay. Desenli oje candir gerisi heyecan.


Sen de Yorumla!